Hakkımızda

Hakkımızda

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

1972 yılında böyle bir iş kolunun olduğu bile bir çok insan tarafından bilinmiyordu. İşte bu yıllarda kurucusu İsmail Ervural tarafından faaliyetlerine başladı.

Konya'da ilk olarak; endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi ünvanını haklı gururuyla kazanan Ervural Ailesi, geçen yılları hiç bir şekilde boşa geçirmemiş; yeniliği, ürün çeşitliliğinin artırılmasını ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen çalışmalara imza atmıştır.

Erdal Mutfak ünvanı ile Ervural Ailesi, iş hayatına ilk günkü gibi hızından taviz vermeden devam ediyor. İstenilen büyüklükteki; Otel, fabrika, restaurant, yurt, dersane, okul, kurs v.b. işletmelerin ihtiyaçlarını anahtar teslimi projelerle problemsiz karşılıyor. Başlıca ürün portföyünde; açık büfe, pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, fast-food cihazları, pide&lahmacun ve pasta&börek fırınları, tezgahları v.b. cihazlar bulunuyor.

Toplam kalite yönetimi standartlarını; tüm üretim prosesleri, satış ve satış sonrası destek uygulamalarında 1.derecede aktif durumda tutan Erdal Mutfak ISO, standartlarını tüm birimleriyle benimsiyor.

Erdal Mutfak; "Profesyonel Çözümler" sloganı ile hizmete devam ediyor.